Uskoro - upis novih članova

upis 2012

Nalazite se na web stranici Aikido Jujutsu kluba "Shindokan" iz Sarajeva. Klub aktivno kroz treninge promoviše japanske borilačke vještine Aikido i Jujutsu. Prvi počeci kluba datiraju sad već davne 1988. godine. Učlanjenjam u naš klub dobijate mogućnost učenja japanskih borilačkih vještina, kontinuiranu rekreaciju, amatersko učestvovanje na takmičenjima, pohađanje seminara i druženje. Učlanit se možete putem naše web stranice i upisnog obrasca ili dolaskom u terminima treninga. Prva dva treninga su besplatna jer vam tu dajemo mogućnost da vidite čime se mi to bavimo i da li želite da budete dio naše ekipe.

 

AJJ "Shindokan"

Seminari

Nema seminara u navedenoj kategoriji.

Facebook

Copyright © 2018 Aikido Jujutsu klub "Shindokan" iz Sarajeva. Sva prava zadržana. Design by ScorpioDesign